Angielski - Nauka, edukacja dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG STRON
              ADDSITE.PL

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Internet

: Katalogi stron WWW

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież i biżuteria

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Sklepy on-line

: Sport i turystyka

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Nauka, edukacja \ Angielski

 • english warszawa

  Serdecznie zapraszam na naukę języka angielskiego

  http://www.nativespeaker.waw.pl


 • Angielski dla firm

  Dzisiaj znajomość języka angielskiego w wersji użytkowej to całkowite minimum. Poza tym, żeby zwiększyć swoje kręgi związane z pracą warto znać ten język również od bardziej specjalistycznej strony. Idealną formą jest właśnie angielski w biznesie!

  http://talk-talk.pl


 • Kurs angielskiego

  Interaktywny kurs angielskiego pozwalający na najszybsze zapamiętywanie wiedzy dzięki specjalnemu systemowi powtarzania. System eTutor jest inteligentną metodą nauczania, która dopasowuje się indywidualnie do osoby uczącej się języka angielskiego.

  http://www.etutor.pl/kursy-angielskiego


 • Angielski dla dzieci

  Nasz sklep oferuje Państwu niezwykle oryginalne materiały audio, dzięki którym Państwa dzieci mogą zacząć przyswajać język angielski bardzo wcześnie: już w wieku niemowlęcym. Zapraszamy do odwiedzin i zaznajomienia się z opartą o badania naukowe teorią, jak również z poradami metodycznymi.

  http://www.mang-mini.pl


 • Angielski online przez Skype

  Angielski indywidualnie przez Skype. Kurs angielskiego przez skype wygodnie i przyjemnie pomoże Ci w opanowaniu języka na wysokim poziomie. Nie ważne gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz, ile masz czasu wolnego i na jakim poziomie znasz język. Sam decydujesz o tym gdzie i kiedy będziesz się uczył.

  http://www.angielskionline.eu


 • Angielski

  Zapraszamy na forum języka angielskiego AngForum.com - rozmawiaj, dyskutuj, zadawaj pytania związane z językiem angielskim bez konieczności rejestracji w portalu. Znajdziesz tu informacje o egzaminach tj. matura, egzamin gimnazjalny, CAE, CPE, FCE i inne. Pomożemy Ci także przy odrobieniu pracy domowej, wymowie i tłumaczeniu słów lub zwrotów, probl

  http://www.angforum.com


 • Angielski dla dzieci Bydgoszcz

  Szkoła International House Bydgoszcz ma filie także w Żninie i Nakle. Ta szkoła oferuje kursy języka angielskiego na wysokim poziomie. Jeśli zależy ci na kompetentnych wykładowcach i miłej atmosferze zapisz się na język angielski do IH Bydgoszcz. Nauka języka podnosi twoje kwalifikacje zawodowe.

  http://www.inthouse.pl/bydgoszcz


 • Angielski dla dzieci

  Chcesz aby Twoje dziecko mówiło po angielsku? Szkoła International House w Bydgoszczy oferuje kursy językowe dla dzieci zarówno w wieku szkolnym jak i przedszkolnym. Nauka odbywa się poprzez zabawę - zajęcia są skomponowane z turniejów, konkursów oraz z różnego rodzaju gier w języku angielskim.

  http://www.inthouse.pl/index.php?page=kddb


 • Angielski w Bydgoszczy

  Nauka języka angielskiego może być przyjemna, jeśli skorzystasz z oferty szkoły International House Bydgoszcz. Kursy językowe dla firm, oraz indywidualne. W programie business english, możliwość egzaminu ESOL Cambridge. Konkurencyjne ceny i wysoki poziom zapewniony.

  http://www.inthouse.pl


 • Matura Łódź

  Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne w grupach 5 - osobowych. Organizujemy kursy językowe dla firm z niemieckiego i angielskiego oraz kursy specjalistyczne - angielski prawniczy,medyczny oraz biznesowy.

  http://www.academic.com.pl[1] [2] [3] [4] [5] [6] >>


Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /26db06a423abb0793f93c5f44bc4f424.php on line 1

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /26db06a423abb0793f93c5f44bc4f424.php on line 1

(c) addsite.pl 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark