Organizacja imprez - Rozrywka, hobby dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG STRON
              ADDSITE.PL

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Internet

: Katalogi stron WWW

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież i biżuteria

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Sklepy on-line

: Sport i turystyka

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Rozrywka, hobby \ Organizacja imprez

 • Organizacja imprez

  Organizacja imprez integracyjnych, organizacja imprez firmowych, organizacja imprez w plenerze, organizacja atrakcji na imprezy.

  http://www.organizacja-imprez.eu


 • organizacja imprez

  ZOE to świetna organizacja imprez i eventów, organizacja konferencji i pełna obsługa BTL. Organizacja imprez firmowych, imprez okolicznościowych, imprez integracyjnych.

  http://www.zoe.pl


 • Bilety i przejazdy na koncerty, imprezy sportowe. Ticketeria KOLDECURE

  Bilety i przejazdy na koncerty krajowe i zagraniczne. Ticketeria Koldecure centrum sprzedaży biletów, organizacja przejazdów na koncerty i imprezy sportowe - Łódź, Piotrkowska 102. Organizacja wyjazdów i pobytu na kilkudniowych imprezach kulturalnych i sportowych. Pośrednictwo w wynajmie autokarów i busów.

  http://koldecure.pl


 • imprezy okolicznościowe, wesela Gdańsk - Malinowy Ogród

  Restauracja Malinowy Ogród organizuje bankiety, wesela, imprezy okolicznościowe, catering. Zapraszamy do pięknej restauracji - Gdańsk Osowa, Trójmiasto.

  http://www.malinowyogrod.pl


 • Dekoracje ślubne

  Pracownia florystyczna Kwiatki Bratki wykonuje dekoracje ślubne: bukiety ślubne, dekoracje samochodów, kościołów jak również dekoracje sal weselnych. Firma oferuje również zaproszenia ślubne ręcznie robione. Obszar działania: Warszawa i okolice.

  http://www.kwiatkibratki.pl


 • Integracja dla firm

  Firma zajmująca się organizacją imprez. W ofercie: organizacja imprez integracyjnych, team building, organizacja imprez motywacyjnych, organizacja szkoleń, pikników, gier terenowych i wiele innych.

  http://www.akademia-przygoda.pl


 • Pokazy sztucznych ogni

  Oferujemy Państwu wykonanie niepowtarzalnych plenerowych pokazów pirotechnicznych. Profesjonalna obsługa i perfekcyjne wykonanie gwarantują najwyższy poziom widowiska.

  http://zbig.com.pl


 • Fontanny czekoladowe i alkoholowe Toruń

  Wynajem fontann czekoladowych i alkoholowych oraz czekoladziarek. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pragną, by ich impreza była magiczna, wyjątkowa i została zapamiętana przez wszystkich gości i kontrahentów.

  http://www.magiaczekolady.pl


 • Radosław Nowak. DJ na wesela, dj, czestochowa, slaskie, wodzirej, wesele

  Każde prowadzone przeze mnie przyjęcie charakteryzuje się profesjonalną oprawą muzyczną. Moją mocnąstroną jest organizowanie zabaw, na których wszyscy świetnie się bawią. Doskonale wiem, że imprey różnią się od siebie, dlatego zawsze tworzę specjalny, wyjątkowy klimat, odpowiedni dla typu uroczystości.

  http://www.dj-nawesela.pl


 • Paintball KAMIKADZE - Zawoja

  PAINTBALL KAMIKADZE to strona poświęcona aktywnemu wypoczynkowi w malowniczej okolicy, jaką jest Zawoja. Strona zawiera podstawowe informacje o grze paintball-owej, o jej odmianach i sposobie gry. Strona zawiera także ciekawe opisy zabaw towarzyskich i rożnych form aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu. Pole do gry znajduje się w pięknej ok

  http://kamikadze.eu[1] [2] [3] [4] [5] >>


(c) addsite.pl 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark