Atrakcje na imprezy - Rozrywka, hobby dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG STRON
              ADDSITE.PL

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Internet

: Katalogi stron WWW

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież i biżuteria

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Sklepy on-line

: Sport i turystyka

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Rozrywka, hobby \ Atrakcje na imprezy

 • Wyjazdy integracyjne

  Firma ActiveFun specjalizuje się w organizacji wyjazdów integracyjnych dla firm. Działamy w branży imprez firmowych od kilku lat zdobywając uznanie wielu firm z Poznania i innych miast w Polsce. W trakcie wyjazdu integracyjnego oferuje wiele atrakcji zapewniając niezapomniane chwile w gronie znajomych na wiele lat. Zapraszamy!

  http://www.activefun.pl


 • Covered CA Small Business

  The popularity of covered CA small business plans has increased considerably. Businesses have understood the financial and health benefits with the insurance policies. With the online enrollment, it can help an employee to save time and money.

  http://shopcabrokers.com


 • Imprezy dla firm Poznań - Trygon

  Trygon organizuje imprezy integracyjne dla firm, oraz imprezy masowe, jak np. koncerty i dni miast. W zakresie imprez dla firm Trygon organizuje wieczory tematyczne m.in. w stylu Japonii czy dzikiego zachodu. Oferta dla firm zawiera również wiele rodzajów imprez plenerowych - od biegów na orientację przez wycieczkę po przeprawy linowe.

  http://trygon.pl


 • Andaluzja - przewodnik online

  Serwis Andaluzja24.pl to portal poświęcony pięknemu rejonowi południowej Hiszpanii. Znajdziesz tu praktyczne porady dotyczące podróżowania po Andaluzji, opisy ciekawych miejsc, a także przepisy kulinarne i inne ciekawostki z regionu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  http://andaluzja24.pl


 • Urodziny dla dzieci Bydgoszcz

  Famili Park to największa sala zabaw w regionie kujawsko-pomorskim. Od 2004 roku dbamy o to, by dzieci aktywnie spędzały czas. Nie zapominamy o bezpieczeństwie, które zapewnia nasza wykwalifikowana kadra. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego centrum zabaw.

  http://www.familypark.pl


 • Fotobudek.pl | wynajem FOTOBUDKI | fotobudka Sosnowiec

  Fotobudek to mobilny automat do zdjęć, który rozkręci każdą imprezę. Fotobudka na wesele jest bardzo popularną atrakcją dla gości weselnych. Wynajem fotobudki, który prowadzimy, to oprócz nielimitowanych zdjęć wywoływanych w 10 sekund, także mnóstwo zabawnych gadżetów, opieka asystenta oraz dojazd na miejsce imprezy.

  http://fotobudek.pl


 • Zorganizowanie pikniku rodzinnego to wspólna praca.

  Nasza firma zajmuje się całościową organizacją eventów. Organizacja eventów jest ciekawym procesem, w którym idealnie odnajduje się Sunset Event. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne realizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, fi

  http://sunsetevent.pl


 • Symulator refleksu to najlepszy przyrząd do ćwiczeń umożliwiający trening refleksu

  Trenażer refleksu zapewnia najlepszy trening szybkości. Symulator powstał z myślą o treningu kondycyjnym i życiu ludzi aktywnych sportowo. Symulator przeznaczony jest dla zawodników wyczynowych oraz amatorów wszystkich dyscyplin sportowych. Refleks i czas reakcji są najważniejszymi czynnikami wpływającymi na wynik w niemal każdej dyscyplinie sporto

  http://symulatorrefleksu.pl


 • Pokazy pirotechniczne - wesela, imprezy - PyroTech

  Nasza firma organizuje nietypowe atrakcje weselne, jaką są pokazy pirotechniczne. Przeprowadzimy wymarzony pokaz fajerwerków, który zachwyci gości. Dzięki naszej nietypowej atrakcji weselnej, czyli pokazowi sztucznych ogni, Twoje wesele będzie niezapomniane.

  http://pyro-tech.pl


 • Event rowerowy to: pijany rower oraz rowerowy tor przeszkód

  ZWARIOWANE ROWERY to mega atrakcja na eventy lub pikniki rodzinne. Nasze zabawy i rowerowy tor przeszkód sprawią Twoim znajomym całe mnóstwo radości i solidną porcję pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu rowerowego ustawiamy wystrzałowe stanowisko, które wyposażone będzie m.in. pijany rower. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym

  http://zwariowanerowery.pl<< [1] [2] [3] >>


(c) addsite.pl 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark