Gabinety lekarskie - Zdrowie i uroda dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG STRON
              ADDSITE.PL

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Internet

: Katalogi stron WWW

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież i biżuteria

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Sklepy on-line

: Sport i turystyka

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Zdrowie i uroda \ Gabinety lekarskie

 • Przepuklina jądra miażdżystego

  Dolegliwości kręgosłupa są najczęstszą przyczyną bólów i powodem niezdolności do pracy. Statystycznie co druga porada lekarska i co szóste zwolnienie wynika z chorób kręgosłupa. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom powołane zostało specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Kręgosłupa.

  http://www.klinika-kregoslupa.pl


 • Medycyna pracy, badania okresowe, psychotesty, lekarz Wrocław

  Lekarz medycyny pracy zaprasza kierowców, pracowników na badania okresowe. Swiadectwo kwalifikacji. Badania wysokościowe. Badania instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy. Medycyna pracy, badania i psychotesty dla kierowców. Badania do prawa jazdy, zwolnienie, L4 Wrocław

  http://www.drkrasnicki.lekarz-doktor.pl/strony/cennik.html


 • Psychoterapia. Kraków. Hellinger. Certyfikat psychoterapeuty

  Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej. Od 1992 r. Nerwica, depresja, stres, problemy rodzin. Psychoterapia integratywna, metoda Hellingera, hipnoza. Pomoc indywidualna, małżeńska, grupowa-osoby z Polski i Europy. Patronat European Association for Psychotherapy. Szkolenie certyfikacyjne.

  http://www.pipk.pl


 • Moje Oko - Informacje o oczach, soczewkach kontaktowych, chorobach.: Strona gĹ�Ăłwna

  Portal medyczny o jednym z najistotniejszych organów ludzkiego ciała jakim jest narząd wzroku. Tutaj zobaczysz wiele treści odnoszących się do zagadnienia choroby oczu, powody, diagnostyka oraz leczenie. Część soczewki kontaktowe odpowie na jakiekolwiek zapytanie.

  http://www.mojeoko.pl


 • Stomatolog Warszawa, dentysta Warszawa, implanty Warszawa

  Gabinet Stomatologii Profesjonalnej BEST DENT - stomatolog, dentysta, ortodonta. Oferujemy implanty Warszawa i wybielanie Warszawa. Specjalistyczne zabiegi przy użyciu profesjonalnego, nowoczesnego sprzetu. Leczenie chorób dziąseł, przyzębia i błony śluzowej. Profilaktyka i leczenie próchnicy, znoszenie nadwrażliwości zębów.

  http://www.bestdent.com.pl


 • Maxdent2.pl

  maxDent2.pl jest to oficjalny serwis internetowy dolnośląskiego gabinetu dentystycznego maxdent2. Jak wiadomo piękny uśmiech jest w cenie i jest podstawą, która pozwala nie jednej osobie czuć się pewnie i komfortowo. Wiadomą sprawą jest też to, że stomatologia zachowawcza jest bardzo ważna, jako że do lamusa odeszły już stare metody wyrywania zębów

  http://www.maxdent2.pl


 • Chrapanie

  Centrum Medyczne Promed powstało z myślą o Pacjentach celem zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług. Dzięki rozwojowi nowoczesnych metod leczniczych i technik zabiegowych, a także pojawianiu się coraz doskonalszych materiałów medycznych, opartych na najnowszych odkryciach biotechnologii.

  http://www.cmpromed.pl


 • Pomoc psychologiczna online :: IPP Bebia

  IPP Bebia zapewnia psychologiczną pomoc za pomocą Internetu. Jeśli jesteś przygnębiony, smutny i chcesz porozmawiać z psychologiem zapraszamy Cię do wirtualnego gabinetu. Dyplomowany psycholog pomoże Ci rozwiązać problem, z którym się borykasz.

  http://www.bebia.pl


 • NZOZ OĹ�rodek Zdrowia w Wójcinie zaprasza ...

  NZOZ - "Ośrodek Zdrowia" w Wójcinie, gmina Jeziora Wielkie rozpoczął działalność z dniem 1 lipca 2008 r. obejmując w rozszerzonym zakresie dotychczasowe pakiety usług realizowane poprzednio przez Wiejski Ośrodek Zdrowia w Wójcinie. Założycielem i Kierownikiem NZOZ jest lekarz med. Bogumiła Kabata posiadająca ponad 37 letni staż w zawodzie

  http://www.nzoz-wojcin.pl


 • biofeedback-lodz.pl

  ABM Med stosuje nieinwazyjną terapię prowadzącą do rozwoju umysłowego mózgu. Technologia jaką używamy uczy umiejętności panowania nad organizmem i świadomego nim sterowania. Metoda EEG Biofeedback, jaką wykorzystujemy, wpływa na plastyczność umysłu i jego naturalną zdolność do zmian. Niektóre z korzyści terapii EEG Biofeedback: wspomaga koncentracj

  http://www.biofeedback-lodz.pl[1] [2] [3] [4] [5] [6] >>


(c) addsite.pl 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark